W kwestii realizacji szkoleń specjalistycznych Spółka bazuje na bogatym doświadczeniu Dyrektora Generalnego Dariusza Jankiewicza, jak również pozyskanych przez niego licznych kontaktach.

Dariusz Jankiewicz był członkiem Stowarzyszenia Braci Szkolnych, gdzie przez cztery lata zdobywał wiedzę w zakresie scholastyki i pedagogiki. To pozwoliło mu zdobyć wykształcenie katechetyczne, dzięki któremu mógł udoskonalać umiejętność przekazywania wiedzy.

Połączenie wieloletniego stażu w zakresie scholastyki i doświadczenia w branży IT, pozwoliło mu na rozwój w dziedzinie szkoleń. Dariusz Jankiewicz specjalizował się w szkoleniu pracowników jak również partnerów biznesowych z autorskiego systemu Platformy Pracy Grupowej (PPG), a także pracy w chmurze (next cloud). Ponadto zajmował się szkoleniem pracowników Jednostek Samorządu Terytorialnego z zakresu użytkowania systemu OpenOffice PL. Szkolenia te były realizowane w całej Polsce, łącznie zostało przeszkolonych około 500 osób.

Dodatkowo w swojej karierze Dariusz Jankiewicz zdobył właściwe uprawnienia i szkolił swoich pracowników z zakresu BHP.

Obecnie Dariusz Jankiewicz jest Dyrektorem Generalnym w Max-Biz i to właśnie z jego inicjatywy został powołany dział szkoleń w naszej spółce.

Firma stawia na ciągły rozwój oraz wysoką jakość oferowanych usług. Dlatego do szkoleń, które będzie oferowała za pośrednictwem BUR, starała się pozyskać wysoce wykwalifikowaną kadrę.

I tak dzięki współpracy z Politechniką Łódzką w 2017 roku, która zaowocowała uzyskaniem pozytywnej opinii o innowacyjności produktu MKS Max-Biz, spółka nawiązała kontakt z Prof. dr hab. inż. Jerzym Lewandowskim – autorem ww. opinii. Profesor Lewandowski posiada szerokie doświadczenie z zakresu szkoleń dla biznesu i obecnie współpracuje z nami nad programem oferowanych szkoleń specjalistycznych.

Ponadto naszą kadrę szkoleniową zasila wykwalifikowany zespół, w skład którego wchodzą wykładowcy, nauczyciele, trenerzy, realizatorzy projektów naukowych, m.in. doktorant Politechniki Warszawskiej Jakub Tomczak, który specjalizuje się w tematyce związanej ze współpracą świata nauki i biznesu, prowadzi zajęcia na Politechnice Warszawskiej m.in. z przedmiotów: modelowanie procesów biznesowych, informatyczne systemy zarządzania, technologie informacyjne, Management visions (studia anglozjęzyczne).

Dzięki naszemu doświadczeniu i wyżej przedstawionemu gronu, jesteśmy gotowi realizować szkolenia m.in. o tematyce SCRUM, RODO, Nowoczesne Techniki Sprzedaży, Media Społecznościowe w Biznesie, Szkolenie Java, Android.

Szkolenia będą odbywać się w Warszawie w Politechnice Warszawskiej oraz w Lublinie na ulicy Frezerów 3.

   

   

Nasza oferta:

  1. SCRUM

  2. RODO

  3. Nowoczesne Techniki Sprzedaży

  4. Media Społecznościowe w Biznesie

  5. Szkolenie Java

  6. Android

Kadra szkoleniowa.

Dr Robert Blażlak

Piotr Młodzianowski

Daniel Młodzianowski

Jerzy Ryżanycz

Magdalena Ruszczak

pl_PLPolish