Nasza firma zajmuje się produkcją silikatów. W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment elementów wapienno-piaskowych stosowanych do budowy ścian konstrukcyjnych, działowych, międzymieszkaniowych (również tych o podwyższonych wymaganiach akustycznych), ścian fundamentowych i piwnic, ścian elewacyjnych, warstw licowych, dzięki którym możliwe jest wytwarzanie silikatów o najlepszych parametrach technicznych na polskim rynku.

Świadczymy wysokiej klasy usługi budowlane dla developerów, instytucji publicznych oraz inwestorów indywidualnych poprzez kompleksowe przygotowanie i realizację obiektów budownictwa użyteczności publicznej, handlowych, mieszkaniowych.

Wycieczka na Ukrainę …

Okres wakacyjny był dla pracowników Max-Biz Sp. z o. o. czasem zasłużonego wypoczynku, podczas którego nie mogło zabraknąć wycieczek na Ukrainę. Dla pracowników naszej firmy Ukraina to nie tylko ciekawe miejsca do zwiedzania, ale przede wszystkim efekt naszej ciężkiej pracy w fabryce silikatów. Koledzy z Polski mogli w pełnym słońcu cieszyć się zgromadzonymi przed fabryką w Kulczynie zapasami produkcyjnymi, które mają zapewnić ciągłość naszych dostaw na rynek polski. Przerwa konserwacyjna pozwoliła naszym wycieczkowiczom przyjrzeć się bliżej linii produkcyjnej silikatów, która niebawem wyprodukuje partię cegły na rynek ukraiński. Jest to związane z planowaną na Ukrainie inwestycją budowy osiedla mieszkaniowego, którego plany mogli oglądać nasi pracownicy podczas wycieczki. Być może nie tylko silikaty, ale również wykonawstwo – budowa osiedla będzie udziałem Max-Biz Sp. z o. o. ???

Wycieczkowo na Ukrainie, a może na trochę dłużej …

Jak już informowaliśmy, rodzinna firma Max-Biz Sp. z o. o. z wieloletnią tradycją w budownictwie, w skutek decyzji Zarządu wkroczyła z powodzeniem na rynek producentów silikatów. Przedstawiciele naszej firmy z Polski z zainteresowaniem i satysfakcją podziwiali tytaniczną pracę, jaką wykonali nasi koledzy na Ukrainie pod kierownictwem Dyrektora Roberta Jankiewicza, uruchamiając i modernizując linię produkcyjną.

Efekty naszej pracy widać na załączonym filmie.

Przypominamy, że nasz firma przygotowała również ciekawą ofertę dla polskich firm związanych z rynkiem budowlanym polegającą na możliwości sprzedaży za pośrednictwem naszego sklepu internetowego polskich towarów i usług na obiecującym rynku na terenie Ukrainy. Nasza oferta dotyczy powołania na Ukrainie centrum handlu materiałami budowlanymi w Łucku i Kulczynie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:”Bartycka.biz.pl

pl_PLPolish