5 październik 2019

Szkolenie

W sobotę 5 października 2019 r. w Lublinie odbyło się kameralne szkolenie informatyczne z udziałem Dyrektora Generalnego firmy Max-Biz Sp. z o.o. Pana Dariusza Jankiewicza z Warszawy i Prezesa Zarządu firmy Orkanika Sp. z o.. Pana Dariusza Korony z Lublina. W szkoleniu uczestniczyli również przedstawiciele współpracujących ze sobą firm: Pan Michal Jankiewicz, który przedstawił interesującą i profesjonalną prezentację, Pani Tetiana Petryk, Pan Maciej Korona i Pani Patrycja Ostańska. Szkolenie było poświęcone uruchomieniu sklepu internetowego dedykowanego SESS (Sieci Europejskich Serwisów Samochodowych). Uczestnicy szkolenia mogli zapoznać się, jak korzystać ze sklepu internetowego i jakie globalne możliwości on dla nas otwiera. Dzięki implementacji założeń projektu SESS do praktyki gospodarczej jego uczestnicy odnoszą wiele wymiernych korzyści. Wśród nich wiodącą rolę pełni optymalizacja procesów wewnętrznych i zewnętrznych serwisów samochodowych. Przypominamy, iż Misją projektu SESS jest dostarczenie użytkownikom sieci SESS kompleksowych, zoptymalizowanych finansowo i czasowo, certyfikowanych usług o wysokim standardzie z wykorzystaniem nowoczesnych technologii ICT, w zakresie napraw i serwisowania samochodów osobowych i ciężarowych.

Dariusz Jankiewicz

Dyrektor Generalny

13 wrzesień 2019

Audyt systemu operacyjnego ...

Z satysfakcją informujemy, że sukcesem naszej firmy Max-Biz Sp. z o.o. zakończył się audyt Systemu Operacyjnego wraz z programem SESS Office dedykowanym dla komputerów nowej serii ultrabooków. Zadanie przeprowadzenia audytu, z czego jesteśmy dumni, zostało zlecone naszemu Działowi IT przez firmę Orkanika Sp. z o.o., która jest autorem tego unikatowego rozwiązania. Rezultaty działania zarówno Systemu jaki i Programu SESS Office wypadły rewelacyjnie, co można zobaczyć na załączonych zdjęciach.

Dariusz Jankiewicz

Dyrektor Generalny

10 wrzesień 2019

Tokenizacja spółek ?

Na terenie Centrum Konferencyjnego Warszawa Chałubińskiego 8 odbyło się nieoficjalne spotkanie Prezesa firmy Polkard Sp. z o.o. i Dyrektora Generalnego firmy Max-Biz Sp. z o.o. Dariusza Jankiewicza. Spotkanie dotyczyło budowania pozycji biznesowej spółki przy wykorzystaniu nowych narzędzi i procesów związanych z przeprowadzeniem w spółce tokenizacji. Uczestnicy spotkania wspólnie dostrzegają w tej formie finansowania olbrzymie szanse dla dalszego rozwoju swoich firm.

Dariusz Jankiewicz

Dyrektor Generalny

10 wrzesień 2019

Czas na fotowoltaikę …

Po sukcesie związanym z realizacją projektu polegającego na montażu kilkuset instalacji solarnych w województwie lubelskim nasza firma Max-Biz Sp. z o. o. robi poważny krok
w kierunku instalcji fotowoltaicznych. Dzięki specjalistycznej wiedzy, umiejętności i osobistemu zaangażowaniu naszego pracownika Pana
Radosława Czyżniewskiego firma Max-Biz Sp. z o. o. dysponuje aktualnie dynamicznym
i profesjonalnie przygotowanym zespołem
do montażu instalacji fotowoltaicznych.
W dniu dzisiejszym pracownicy Max-Biz Sp. z o.o. odebrali wysokozaawansowane części instalacji fotowoltaicznych, które następnie będą montowane przez naszych pracowników na obszarze województw – lubelskiego i mazowieckiego.

Dariusz Jankiewicz

Dyrektor Generalny

3 sierpień 2019

Wspomnień czar i nowe perspektywy …

Zgodnie z zapowiedzią w sobotę 3 i 10 sierpnia 2019 r. nad Zalewem Zegrzyńskim odbyło się spotkanie integracyjne Zarządu i pracowników firmy Max-Biz Sp. z o.o. Spotkanie, co należy szczególnie podkreślić, miało charakter rodzinny. Spotkaliśmy się razem z członkami naszych rodzin, naszymi małżonkami, mężami i dziećmi. Mile spędzony czas obfitował w szereg atrakcji dzięki którym, nasze spotkanie nabrało rumieńców.

Serdecznie dziękujemy Zarządowi firmy Max-Biz Sp. z o.o., wszystkim pracownikom firmy i przyjaciołom za organizację i pomoc w przygotowaniu spotkania.

Dariusz Jankiewicz

Dyrektor Generalny

11 lipca 2019

Max-biz zakupiło pierwszy z dziesięciu planowanych tirów
załoga i kierownictwo dostrzega w tym szansę na wielki rozwój.

Dariusz Jankiewicz

Dyrektor Generalny

18 czerwca 2019

Łączy nas WOODAAAA

Trwające od wielu dni upały stały się okazją do nieformalnego spotkania pracowników firmy Max-Biz Sp. z o.o. na jednej z barek zacumowanych na brzegach Wisły. Spotkanie, ponieważ było bardzo udane, rozbudziło pragnienie jego powtórzenia. Mamy nadzieję, że już niebawem Zarząd firmy i pracownicy Max-Biz wraz ze swoimi rodzinami spotkają się nad pięknym Zalewem Zegrzyńskim …

Dariusz Jankiewicz

Dyrektor Generalny

4 czerwca 2019

Nowe wytyczne Zarządu spółki dla Działu Budowlanego firmy

Obchody 30 rocznicy wyborów 4 czerwca 1989 roku stały się okazją dla Zarządu firmy Max-Biz Sp. z o. o. do podsumowania osiągnięć Działu Budowlanego firmy zdobytych w nowych realiach gospodarczych i rynkowych po transformacji.

Wśród licznych inwestycji wykonanych przez pracowników firmy Max-Biz Sp. z o. o. znajdują się realizacje budynków mieszkaniowych, obiektów użyteczności publicznej, a także budowli specjalnego przeznaczenia.

Niezwykłym, a zarazem zaszczytnym wyzwaniem dla pracowników firmy były zakończone sukcesem prace podwykonawcze przy budowie Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Pracownicy firmy Max-Biz Sp. z o.o. wykonali w Świątyni kruchtę, drogę krzyżową oraz pomieszczenia dolnego kościoła – Panteonu Wielkich Polaków.

Dużym przedsięwzięciem wykonanym przez pacowników firmy Max-Biz Sp. z o. o. były prace budowlane przy realizacji ponad 17 tys. m2 Terminala 1 na Lotnisku Chopina w Warszawie. Zadanie to, realizowane w szcególnych warunkach, wymagało od pracownków firmy zarówno fachowości, respektowania wysokich norm, jak również sprostania krótkim terminom wykonania umówionych prac.

Na podstawie zdobytych, pozytywnych doświadczeń – Zarząd firmy Max-Biz Sp. z o. o. postanowił strategicznie wzmocnić Dział Budowlany firmy stawiając w najbliższych latach na intensywny rozwój produkcji cegły silikatowej.

Z okazji rocznicy, gratulujemy Zarządowi firmy Max-Biz Sp. z o. o. dotychczasowych osiągnięć w branży budowlanej oraz życzymy sukcesów w rozwijaniu nowej gałęzi działalności produkcji silikatów.

Dariusz Jankiewicz

Dyrektor Generalny

30 Maja 2019

III Ogólnopolska Konferencja Naukowa DEMIST ’19

W dniu 30 maja 2019 r. Pan Dariusz Jankiewicz – Prezes Zarządu firmy Max-Biz Sp. z o.o. na zaproszenie organizatorów wziął udział w III edycji ogólnopolskiej konferencji naukowej DEMIST – Digital Econjomy Management, Innovation, Society & Technology, która odbyła się w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Techgnologii Politechniki Warszawskiej w Warszawie.

Tegoroczne spotkanie przedstawicieli świata nauki, biznesu i administracji było okazją do zapoznania się Zarządu firmy Max-Biz Sp. z o. o. z najważniejszymi kierunkami zmian na rynku technologii cyfrowych oraz do udziału w dyskusji panelowej, m. in. na temat regulacji, perspektyw oraz zastosowania blockchain w praktyce.

Więcej informacji na stronach internetowych konferencji tutaj

Dariusz Jankiewicz

Dyrektor Generalny

29 Kwietnia 2019

W imieniu Zarządu spółki Max-Biz Sp. z o. o. składam podziękowanie za umożliwienie przedstawicielom spółki odbycie owocnej wizyty biznesowej w zakładach SLS Group „KvarcMelProm” w Republice Białoruś w dniach 29 i 30 kwietnia 2019 r.

Na ręce Pana Ambasadora pragnę podziękować pracownikom Wydziału Konsularnego Ambasady Republiki Białoruś w RP za niezwykłe zaangażowanie, pomoc oraz przygotowanie wymaganych dokumentów uprawniających do odbycia podróży służbowej.

Dariusz Jankiewicz

Dyrektor Generalny

29 Kwietnia 2019

W dniach 29 i 30 kwietnia 2019 r. Zarząd spółki Max-Biz Sp. z o. o. wraz z pracownikami odpowiedzialnymi za działalność funkcjonującej w ramach spółki Agencji Pracy uczestniczył w spotkaniach biznesowych na terenie Republiki Białoruś w Brześciu oraz innych miejscowościach których celem było pozyskanie pracowników na własne potrzeby, jak i potrzeby firm współpracujących w zakresie Agencji Pracy.

16 Kwietnia 2019

Dyrektor Generalny naszej firmy Pan Dariusz Jankiewicz spotkał się w siedzibie spółki PKP Cargo S. A. z przedstawicielami największego w Polsce przewoźnika w kolejowym transporcie towarowym. Celem spotkania było omówienie warunków współpracy pomiędzy firmą Max-Biz Sp. z o. o. a spółką PKP Cargo S. A. w zakresie przewozu cegły silikatowej. W najbliższych dniach będą prowadzone konsultacje robocze zmierzające do wynegocjowania najkorzystniejszych warunków umowy. Podpisanie umowy będzie dla firmy Max-Biz Sp. z o. o. milowym krokiem, który umożliwi dystrybucję dużych partii towaru nawet w najodleglejsze regiony naszego kraju

27 Marca 2019

Dyrektor Generalny firmy Max-Biz Pan Dariusz Jankiewicz składa podziękowanie CEO firmy ARIA S.A. Panu Dariuszowi Lewandowskiemu za zaproszenie na wyjątkowe spotkanie, które odbyło się w dniu 27 marca br. w budynku ZŁOTA 44 w Warszawie.
Przygotowane z najwyższym profesjonalizmem spotkanie, dzięki rozległej wiedzy i niespotykanemu talentowi prowadzącego pozwoliło uczestnikom zapoznać się z innowacyjną technologią budowlaną SYSTEMEM 3E, która  niewątpliwie zrewolucjonizuje proces budowy domów jednorodzinnych nie tylko w Polsce.
W imieniu pracowników firmy Max-Biz wyrażam uznanie dla twórców SYSTEMU 3E stanowiącego w całości polski produkt, a Panu Dariuszowi
Lewandowskiemu życzę dalszych wybitnych dokonań na stanowisku CEO firmy ARIA S.A .

12 Lutego 2019

Firma rozpoczęła montowanie kilkuset instalacji solarnych w województwie lubelskim.

10 Grudnia 2018

Z przyjemnością oraz niekrytą dumą informujemy, że jeden z naszych kluczowych współpracowników – Pan Jakub Tomczak uzyskał stopień doktora nauk ekonomicznych w dziedzinie nauk o zarządzaniu Politechniki Warszawskiej Wydziału Zarządzania. Panu Doktorowi życzymy sukcesów w rozwoju kariery naukowej oraz zawodowej.

25 Września 2018

Z duża przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy wdrożenie ISO 29990 : 2010
Numer certyfikatu 25/09/2018/TS/WA/535/10

10 Września 2018

Nabazie doświadczeń w pracy z pracownikami zbudowaliśmy dział szkoleń zawodowych który rozrosł się do wielkości samodzielnego działu szkoleń, z tego powodu zdecydowaliśmy się na złożenie wniosku o wydanie certyfikatu ISO 29990:2010.

6 Września 2018

Dyrektor generalny Dariusz Jankiewicz odebrał wdrożenie technologi kryptograficznej(Certyfikat SSL) opierającej sie na blockchain’ach do zabezpieczenia stron internetowych na naszych serwerach. Dzięki użyciu klucza publicznego i prywatnego oraz szyfryzacji danych, Certyfikat SSL jest w stanie chronić nasze dane przed innymi użytkownikami sieci.

29 Sierpnia 2018

Spotkanie z partnerami firm transportowych z Kijowa w siedzibie Zagraniczne Biuro Handlowe w Kijowie Polska Agencja Inwestycji i Handlu

S.A.Kozhumiatska str. 14 B 04071, Kyiv

28 Sierpnia 2018

Polsko – Ukraiński rejs rzeką Dniepr. To niezwykłe wydarzenie jest spotkaniem przedstawicieli wiodących polskich i ukraińskich firm podczas malowniczej podróży statkiem. Celem biznes-rejsu jest przedstawienie najważniejszych kierunków współpracy obu krajów oraz integracji polskiego i ukraińskiego biznesu. Przedstawimy państwu aktualny potencjał inwestycyjny, Polski i Ukrainy

10 Lipca 2018

Wyjazd do Kijowa. Spotkanie Dyrektora Generalnego firmy Max-Biz, Pana Dariusza Jankiewicza z Kierownikiem firmy Zagraniczne Biuro Handlowe Pan Karol Kubica.

26 Czerwca 2018

Firma podjęła decyzję o zwiększeniu powierzchni biurowych i w związku z tym przeniosła się pod nowy adres siedziby: Warszawa, Ul. Bieżuńska 1

24 Maja 2018

Spółka otrzymała certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia uprawniający do świadczenia usługi pracy tymczasowej

30 Marca 2018

Zarząd spółki podjął decyzję o poszerzeniu działalności i stworzeniu działu Agencja Pracy

19 Grudnia 2017

Rada nadzorcza spółki podjęła decyzję o nawiązaniu współpracy z firmami Ukraińskimi w 2018 roku. Celem jest działania jest rozszerzenie sieci kontaktów międzynarodowych oraz zwiększenie możliwości sprzedażowych.

31 Października 2017

Firma Max-Biz ubiega się o dotację z środków unijnych na stworzenie produktu MKS-MAX-BIZ( mini-komputer do samochodu). Celem otrzymania dotacji jest stworzenie linii produkcyjnej mini-komputera. Wartość projektu: 1 677 105zł

26 Października 2017

Firma Max-Biz Sp. Z O.O. podpisuję umowę o współpracy z firmą Orkanika Sp. Z O.O., której celem jest zakup Mini-Komputerów do samochodu.

20 Października 2017

Otrzymanie opinii o innowacyjności produktu MKS-MAX-BIZ( mini-komputer do samochodu) wydanej przez przez prof. zw. Dr hab. inż. Jerzego Lewandowskiego Politechniki Łódzkiej

1 Sierpnia 2017

Podpisanie umowy o wynajęciu magazynów produkcyjnych na potrzeby produkcji oraz sprzedaży wyrobów silikatowych. Ostrowiec Świętokrzyski