1 sierpnia 2020

Spotkanie integracyjne

Impreza rozpoczęła się od wyprawy do strzelnicy (dla osób chętnych) i strzelania z różnego rodzaju broni, rozpoczynając od pistoletów, kończąc na strzelbach jedno i dwulufowych. Wszystko to działo się pod kontrolą doświadczonego instruktora, zapewnionego przez firme Ochrona 24. Następnie impreza przeniosła się na plaże zegrzyńską, gdzie była możliwość popływania, zjedzenia przekąsek z grilla czy popływania motorówką.

Dariusz Jankiewicz

Dyrektor Generalny

25 lipca 2020

Organizacja spotkania integracyjnego

Pomimo niespotykanego dotąd w historii wydarzenia jakim jest pandemia koronawirusa, nie poddajemy się trudnościom finansowym, które dotknęły firmy i rzesze pracowników na całym świecie.
Pomimo długotrwałej, wielomiesięcznej izolacji i pracy zdalnej, WRESZCIE spotykamy się wzorem lat ubiegłych na naszym corocznym spotkaniu integracyjnym!

Dariusz Jankiewicz

Dyrektor Generalny

23 czerwca 2020

Minikomputer MKS Max-Biz w fazie badań

Dział informatyczny naszej firmy prowadzi intensywne prace badawcze Minikomputera MKS Max-Biz – autorskiego oraz innowacyjnego urządzenia, które jak się spodziewamy znajdzie szerokie zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym. Prowadzone prace badawcze są związane z wnioskowaniem przez naszą firmę o datację unijną na uruchomienie seryjnej produkcji Minikomputera MKS Max-Biz.

Przypomnijmy, nasza firma Max-Biz złożyła wniosek o dotację unijną w ramach Osi Priorytetowej 3 Konkurencyjność przedsiębiorstw, Działania 3.7 Wzrost konkurencyjności MŚP, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020. Nasz wniosek uzyskał już pozytywną wstępną ocenę i został skierowany do dalszego etapu konkursu. Całkowita wartość projektu wynosi 4 708 194 PLN.

Nasze badania są nakierowane na poznanie funkcjonalności Minikomputera MKS Max-Biz przy jego zastosowaniu w różnych modelach samochodów. Na chwilę obecną zakończyliśmy testy naszego minikomputera zamontowanego w samochodach osobowych marki Toyota Prius hybryda, Toyota Yaris hybryda, Toyota Avensis oraz Lexus serii RX. Zgodnie z projektem Minikomputer MKS Max-Biz ma mieć również zastosowanie w samochodach ciężarowych.

W naszych badaniach wykorzystujemy metodę Poka-Yoke (ang. mistake proofing, error proofing). W ogólnym zarysie jest to metoda zapobiegania wadom pochodzącym z błędów i pomyłek popełnionych przez brak koncentracji (nieuwagę). Przyszłościowo metoda Poka-Yoke znajdzie również zastosowanie w seryjnej produkcji naszego Minikomputera MKS Max-Biz przez co zamierzamy osiągnąć eliminację błędów już na etapie produkcyjnym.

Dariusz Jankiewicz

Dyrektor Generalny

12 czerwca 2020

Wszystkiego najlepszego !!!

W piątek 12 czerwca 2020 r. zespół naszej firmy obchodził miłą i wyjątkową uroczystość. Nasza najmłodsza graficzka komputerowa Yelyzaveta Hordia ukończyła – uwaga! 18 lat ! Prywatnie Yelyzaveta – Eliza jest uzdolnioną studentką pierwszego roku studiów grafiki komputerowej w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie. Solenizantce życzymy wszelkiej pomyślności i sukcesów w dorosłym życiu. Jesteśmy dumni, że tworzymy w naszej firmie sprzyjające warunki do rozwoju młodych talentów oraz budowania ich przyszłej kariery zawodowej.

Dariusz Jankiewicz

Dyrektor Generalny

29 maja 2020

Szkolenie w Maryninie ...

W dniu 29 maja 2020 r. w Ośrodku Badawczo – Szkoleniowym w Maryninie zgodnie z zawartą umową odbyło się szkolenie dla Zarządu i pracowników znanej na rynku medycznym firmy Polkard Sp. z o.o. Szkolenie dotyczyło praktycznego zastosowania zakupionego przez firmę Polkard systemu chmury firmy Max-Biz – praktycznego narzędzia, które zyskuje coraz większą popularność i zastosowanie w biznesie.

Dariusz Jankiewicz

Dyrektor Generalny

26 maja 2020

Udana sprzedaż naszych produktów...

Zgodnie z wyznaczonymi przez Zarząd naszej firmy założeniami na rok 2020 realizujemy plany sprzedażowe. Za pośrednictwem naszego dystrybutora firmy Bartycka.Biz Sp. z o. o. sprzedaliśmy znaczące ilości cegły silikatowej na realizację przedsięwzięcia deweloperskiego „Willa Akacja” przy ulicy Akacjowej w Pruszkowie.

Dariusz Jankiewicz

Dyrektor Generalny

25 maja 2020

Fundusze unijne coraz bliżej ...

Z satysfakcją przyjęliśmy wiadomość, że nasz projekt „Minikomputer do samochodu MKS Max-Biz” uzyskał wstępną aprobatę unijnej instytucji wdrażającej spełniając kryteria formalne. Projekt został zakwalifikowany do oceny merytorycznej w konkursie RPLU.03.07.00-IP.01-06-001/19 w ramach Osi Priorytetowej 3 Konkurencyjność przedsiębiorstw, Działania 3.7 Wzrost konkurencyjności MŚP, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020. Całkowita wartość projektu wynosi 4 708 194 PLN.

Dariusz Jankiewicz

Dyrektor Generalny

20 maja 2020

W trosce o środowisko naturalne ...

Nasz wieloletni partner biznesowy Orkanika Sp. z o. o. działający ponad 25 lat na polskim rynku serwisów samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów, specjalizujący się w renowacji skrzyń biegów postanowił zainwestować w czystą energię. Orkanika tym razem wystąpiła w roli inwestora instalacji fotowoltaicznej. Wykonawcą inwestycji była Zielona Energia Sp. z o. o. Inwestycja została zrealizowana w marcu bieżącego roku w Lublinie. Łączna moc przyłączeniowa instalacji wynosi 57 kW.

Dariusz Jankiewicz

Dyrektor Generalny

11 maja 2020

Tarcza antykryzysowa działa!

Wbrew rozpowszechnianym przez przeciwników obecnego rządu niesprawiedliwym opiniom tarcza antykryzysowa spełnia swoje zadanie. Z satysfakcja informujemy, że otrzymaliśmy pozytywną decyzję o przyznaniu naszej firmie zapowiadanego rządowego wsparcia na czas pandemii koronawirusa. Kolejna odsłona tarczy antykryzysowej przeznaczona dla mikrofirm okazała się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Należy docenić prostotę formularza aplikacyjnego i sposób składania wniosku za pośrednictwem bankowości elektronicznej. Dzięki rządowemu wsparciu w formie subwencji z Polskiego Funduszu Rozwoju nasza firma będzie mogła ze spokojem oczekiwać pełnego rozmrożenia gospodarki. Zgodnie z regulaminem tarczy będziemy mogli sfinansować liczne firmowe wydatki takie jak np. pensje pracowników, koszty wynajmu, leasingi itp. Bez perspektywy pomocy finansowej państwa byłoby trudno utrzymać zatrudnienie i ponosić koszty prowadzenia działalności gospodarczej w obecnej sytuacji.

Dariusz Jankiewicz

Dyrektor Generalny

4 maja 2020

Od dziś prace B + R w Ośrodku Badawczo – Szkoleniowym w Maryninie ...

Informujemy, iż z uwagi na wyjątkowe wydarzenia na świecie i w kraju spowodowane pandemią Covit SARS 2, nasza firma Max-Biz Sp. z o. o. podejmuje odważne kroki inwestycyjne. W dniu dzisiejszym została podpisana z naszymi partnerami umowa na użytkowanie Ośrodka Badawczo – Szkoleniowego w Maryninie. Umowa stwarza możliwość prowadzenia w naszym Ośrodku prac badawczo – rozwojowych B + R oraz szkoleń przeznaczonych dla pracowników rekrutujących się z firm naszych partnerów biznesowych. Podejmujemy się tego zadania z zachowaniem wszelkich zasad sanitarnych oraz terminów dotyczących odmrażania gospodarki w związku z pandemią koronawirusa.

Dariusz Jankiewicz

Dyrektor Generalny

10 kwiecień 2020 r

Pomoc z pracami wykończeniowymi

Z satysfakcją informujemy, iż wspomagaliśmy firmę Telka Sp. z o.o. w pracach wykończeniowych budynku przy ul. Światowida w Warszawie. Pomimo trudnej sytuacji wywołanej epidemią COVID-19 wszystkie prace zakończyliśmy zgodnie z terminem określonym w umowie.

Dariusz Jankiewicz

Dyrektor Generalny

17 luty 2020 r

Aplikujemy o środki unijne dla naszego projektu

Z satysfakcją informujemy, iż nasza spółka Max-Biz zgodnie z przyjętym harmonogramem w dniu dzisiejszym złożyła wniosek aplikacyjny o pozyskanie środków unijnych na rozwój i dystrybucję naszego innowacyjnego produktu – Minikomputera do samochodu MKS Max – Biz. Nasza spółka zamierza pozyskać kwotę 3,7 mln PLN z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 – 2020 w ramach Osi Priorytetowej 3. Konkurencyjność przedsiębiorstw, Działania 3.7. Wzrost konkurencyjności MŚP. Z pozyskaniem środków i realizacją projektu unijnego Zarząd spółki wiąże dalsze palny rozwojowe. W najbliższym czasie Max-Biz Sp. z o. o. w oparciu o swój innowacyjny produkt zamierza stworzyć atrakcyjną ofertę inwestycyjną dla inwestorów.

Dariusz Jankiewicz

Dyrektor Generalny

31 grudnia 2019 r

Co robiliśmy 10 lat temu ...

Koniec starego roku i początek nowego skłania do refleksji i przypomnienia ważnych biznesowych wydarzeń. Właśnie mija 10 lat od wyjazdu Pana Dariusza Jankiewicza – Dyrektora Generalnego Max-Biz wraz z oficjalną polską delegacją handlową do Ammanu w Królestwie Jordanii. Celem wyjazdu była doroczna polsko-jordańska konferencja biznesowa „Polska Bliżej” podczas, której Dyrektor Generalny Max-Biz aktywnie uczestniczył w działaniach promujących polski eksport. Podczas konferencji w Ammanie Pan Dariusz Jankiewicz promował również własny produkt pod nazwą „Platforma Pracy Grupowej”, a także produkty zaprzyjaźnionych firm – Aquael oraz Openoffice Softrware. Z satysfakcją stwierdzamy, że zdobyte w Ammanie kontakty i doświadczenia zaprocentowały w późniejszej działalności spółki Max-Biz.

Dariusz Jankiewicz

Dyrektor Generalny

23 grudzień 2019

Wigilia

W poniedziałek 23 grudnia 2019 r. Dyrektor Generalny Max-Biz Sp. z o. o. Pan Dariusz Jankiewicz spotkał się ze swoimi pracownikami, aby wspólnie rozpocząć tegoroczny magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia. Wszyscy zasiedli przy okrągłym stole, by wzajemnie składać sobie życzenia. O smaczne potrawy w tym roku zadbały pracownice firmy Max-Biz Sp. z o. o

Dariusz Jankiewicz

Dyrektor Generalny

18 grudzień 2019

Kontynuujemy współpracę z Business Magazine

W grudniu bieżącego roku przedłużyliśmy umowę z magazynem Business Magazine. Jak już informowaliśmy, nasza współpraca z miesięcznikiem polega na sponsorowaniu usług reklamowych oraz artykułów.

Dariusz Jankiewicz

Dyrektor Generalny

6 grudzień 2019

Gryziesz nie śpisz

W ramach społecznej odpowiedzialności biznesu,wspólnie z naszym partnerem firmą Orkanika Sp. z o.o., promujemy bezpieczeństwo na naszych drogach. Unijny projekt SESS – Sieć Europejskich Serwisów Samochodowych – skierowany do przedsiębiorców z branży motoryzacyjnej, pośrednio może dotyczyć każdego użytkownika dróg.

Dariusz Jankiewicz

Dyrektor Generalny

21 listopada 2019

Wygrana w sądzie najwyższym

W dniu dzisiejszym przed Sądem Najwyższym w Warszawie sukcesem zakończyła się sprawa Pana Dariusza Jankiewicza. Postępowanie przed sądami wszystkich instancji w powyższej sprawie toczyło się w sumie sześć lat. Pozytywny finał sprawy przed Sądem Najwyższym napawa przedsiębiorców nadzieją i z pewnością przyczyni się do dalszego rozwoju realizaowanych przez spółkę planów biznesowych.

Dariusz Jankiewicz

Dyrektor Generalny

14 listopada 2019

Podjęcie współpracy z firmą Adconsulting

W dniu 14 listopada 2019 r. Dyrektor Generalny Max-Biz Sp. z o. o. Pan Dariusz Jankiewicz podjął współpracę z firmą Adconsulting zajmującą się szkoleniami pedagogicznymi. Firma Adconsulting prowadzi m.in. szkolenia instruktorów praktycznej nauki zawodu. Liczymy,
że współpraca z Adconsulting otworzy nowe możliwości zatrudnienia uczniów szkół kształcących w zawodzie w ramach Agencji Pracy prowadzonej przez Max-Biz Sp. z o. o. 

Dariusz Jankiewicz

Dyrektor Generalny

8 listopada 2019

Spotkanie w siedzibie TELKA Sp. z o.o.

W dniu 8 listopada 2019 r. Dyrektor Generalny Max-Biz Sp. z o.o. Pan Dariusz Jankiewicz spotkał się w Białymstoku z Wiceprezesem Przedsiębiorstwa Usługowo-Produkcyjnego TELKA Sp. z o.o. Panem Markiem Wróblewskim. Spotkanie dotyczyło współpracy dotyczącej w zakresie sprzedaży produkowanej przez Max-Biz Sp. z o.o. cegły silikatowej oraz rozszerzenia zakresu oferowanych przez Max-Biz Sp. z o.o. usług budowlanych.

Przypominamy, że Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjnego TELKA Sp. z o.o. zrealizowało szereg inwestycji budowlanych mieszkaniowych w Warszawie i Białymstoku. Obecnie TELKA Sp. z o.o. jest generalnym wykonawcą Zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Głębockiej w Warszawie.

Dariusz Jankiewicz

Dyrektor Generalny

23 października 2019

Licencja transtportowa

Zgodnie z wytycznymi Zarządu, Max-Biz Sp. z o.o. uzyskała przewidziane prawem Zezwolenie na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego oraz Licencję dotyczącą międzynarodowego zarobkowego przewozu drogowego rzeczy. Uzyskanie Licencji daje spółce dodatkowe możliwości w zakresie dostarczania na Ukrainę materiałów budowlanych do zlokalizowanego w Łucku Centrum budowlanego „Bartycka-biz”. Jednocześnie, stając się licencjonowanym przewoźnikem drogowym zyskujemy również większą niezależność i kontrolę dostaw produkowanej przez nas silki do naszych klientów.

Dariusz Jankiewicz

Dyrektor Generalny

15 października 2019

Kontrakt na dostawy silikatów

W dniu 15 października 2019 r. Max-Biz Sp. z o.o dostarczyła pierwszy transport cegły silikatowej do jednego z większych w województwie mazowieckim dystrybutorów materiałów budowlanych i wykończeniowych – firmy MINOX S.A. Rozpoczęcie przez Max-Biz Sp. z o.o. regularnych dostaw silikatów do MINOX S.A. jest wynikiem zawartego porozumienia pomiędzy Zarządami obu spółek reprezentowanymi przez Pana Dariusza Jankiewicza z Max-Biz Sp. z o.o. oraz Panów Piotra i Tomasza Olszewskich z MINOX S.A. Przedstawicielom Zarządu obu firm życzymy sukcesów oraz owocnej i długotrwałej współpracy

Dariusz Jankiewicz

Dyrektor Generalny

12 października 2019

Projekt nowego biznesu …

W dniu 12 października 2019 r. Dyrektor Generalny Max-Biz Sp. z o.o Pan Dariusz Jankiewicz uczestniczył w spotkaniu biznesowym z przedstawicielami P. P. H. Karmel S.C. Spotkanie dotyczyło podjęcia współpracy dotyczącej sprzedaży przez Max-Biz Sp. z o. o. produktów spożywczych P. P. H. Karmel S.C. przeznaczonych dla kierowców. Jedną z licznych korzyści współpracy ma być również upowszechnienie wiedzy o projekcie SESS (Sieci Europejskich Serwisów Samochodowych) poprzez zamieszczenie logo projektu na produktach P. P. H. Karmel S.C.

Dariusz Jankiewicz

Dyrektor Generalny

5 październik 2019

Szkolenie

W sobotę 5 października 2019 r. w Lublinie odbyło się kameralne szkolenie informatyczne z udziałem Dyrektora Generalnego firmy Max-Biz Sp. z o.o. Pana Dariusza Jankiewicza z Warszawy i Prezesa Zarządu firmy Orkanika Sp. z o.. Pana Dariusza Korony z Lublina. W szkoleniu uczestniczyli również przedstawiciele współpracujących ze sobą firm: Pan Michal Jankiewicz, który przedstawił interesującą i profesjonalną prezentację, Pani Tetiana Petryk, Pan Maciej Korona i Pani Patrycja Ostańska. Szkolenie było poświęcone uruchomieniu sklepu internetowego dedykowanego SESS (Sieci Europejskich Serwisów Samochodowych). Uczestnicy szkolenia mogli zapoznać się, jak korzystać ze sklepu internetowego i jakie globalne możliwości on dla nas otwiera. Dzięki implementacji założeń projektu SESS do praktyki gospodarczej jego uczestnicy odnoszą wiele wymiernych korzyści. Wśród nich wiodącą rolę pełni optymalizacja procesów wewnętrznych i zewnętrznych serwisów samochodowych. Przypominamy, iż Misją projektu SESS jest dostarczenie użytkownikom sieci SESS kompleksowych, zoptymalizowanych finansowo i czasowo, certyfikowanych usług o wysokim standardzie z wykorzystaniem nowoczesnych technologii ICT, w zakresie napraw i serwisowania samochodów osobowych i ciężarowych.

Dariusz Jankiewicz

Dyrektor Generalny

13 wrzesień 2019

Audyt systemu operacyjnego ...

Z satysfakcją informujemy, że sukcesem naszej firmy Max-Biz Sp. z o.o. zakończył się audyt Systemu Operacyjnego wraz z programem SESS Office dedykowanym dla komputerów nowej serii ultrabooków. Zadanie przeprowadzenia audytu, z czego jesteśmy dumni, zostało zlecone naszemu Działowi IT przez firmę Orkanika Sp. z o.o., która jest autorem tego unikatowego rozwiązania. Rezultaty działania zarówno Systemu jaki i Programu SESS Office wypadły rewelacyjnie, co można zobaczyć na załączonych zdjęciach.

Dariusz Jankiewicz

Dyrektor Generalny

10 wrzesień 2019

Tokenizacja spółek ?

Na terenie Centrum Konferencyjnego Warszawa Chałubińskiego 8 odbyło się nieoficjalne spotkanie Prezesa firmy Polkard Sp. z o.o. i Dyrektora Generalnego firmy Max-Biz Sp. z o.o. Dariusza Jankiewicza. Spotkanie dotyczyło budowania pozycji biznesowej spółki przy wykorzystaniu nowych narzędzi i procesów związanych z przeprowadzeniem w spółce tokenizacji. Uczestnicy spotkania wspólnie dostrzegają w tej formie finansowania olbrzymie szanse dla dalszego rozwoju swoich firm.

Dariusz Jankiewicz

Dyrektor Generalny

10 wrzesień 2019

Czas na fotowoltaikę …

Po sukcesie związanym z realizacją projektu polegającego na montażu kilkuset instalacji solarnych w województwie lubelskim nasza firma Max-Biz Sp. z o. o. robi poważny krok
w kierunku instalcji fotowoltaicznych. Dzięki specjalistycznej wiedzy, umiejętności i osobistemu zaangażowaniu naszego pracownika Pana
Radosława Czyżniewskiego firma Max-Biz Sp. z o. o. dysponuje aktualnie dynamicznym
i profesjonalnie przygotowanym zespołem
do montażu instalacji fotowoltaicznych.
W dniu dzisiejszym pracownicy Max-Biz Sp. z o.o. odebrali wysokozaawansowane części instalacji fotowoltaicznych, które następnie będą montowane przez naszych pracowników na obszarze województw – lubelskiego i mazowieckiego.

Dariusz Jankiewicz

Dyrektor Generalny

3 sierpień 2019

Wspomnień czar i nowe perspektywy …

Zgodnie z zapowiedzią w sobotę 3 i 10 sierpnia 2019 r. nad Zalewem Zegrzyńskim odbyło się spotkanie integracyjne Zarządu i pracowników firmy Max-Biz Sp. z o.o. Spotkanie, co należy szczególnie podkreślić, miało charakter rodzinny. Spotkaliśmy się razem z członkami naszych rodzin, naszymi małżonkami, mężami i dziećmi. Mile spędzony czas obfitował w szereg atrakcji dzięki którym, nasze spotkanie nabrało rumieńców.

Serdecznie dziękujemy Zarządowi firmy Max-Biz Sp. z o.o., wszystkim pracownikom firmy i przyjaciołom za organizację i pomoc w przygotowaniu spotkania.

Dariusz Jankiewicz

Dyrektor Generalny

11 lipca 2019

Max-biz zakupiło pierwszy z dziesięciu planowanych tirów
załoga i kierownictwo dostrzega w tym szansę na wielki rozwój.

Dariusz Jankiewicz

Dyrektor Generalny

18 czerwca 2019

Łączy nas WOODAAAA

Trwające od wielu dni upały stały się okazją do nieformalnego spotkania pracowników firmy Max-Biz Sp. z o.o. na jednej z barek zacumowanych na brzegach Wisły. Spotkanie, ponieważ było bardzo udane, rozbudziło pragnienie jego powtórzenia. Mamy nadzieję, że już niebawem Zarząd firmy i pracownicy Max-Biz wraz ze swoimi rodzinami spotkają się nad pięknym Zalewem Zegrzyńskim …

Dariusz Jankiewicz

Dyrektor Generalny

4 czerwca 2019

Nowe wytyczne Zarządu spółki dla Działu Budowlanego firmy

Obchody 30 rocznicy wyborów 4 czerwca 1989 roku stały się okazją dla Zarządu firmy Max-Biz Sp. z o. o. do podsumowania osiągnięć Działu Budowlanego firmy zdobytych w nowych realiach gospodarczych i rynkowych po transformacji.

Wśród licznych inwestycji wykonanych przez pracowników firmy Max-Biz Sp. z o. o. znajdują się realizacje budynków mieszkaniowych, obiektów użyteczności publicznej, a także budowli specjalnego przeznaczenia.

Niezwykłym, a zarazem zaszczytnym wyzwaniem dla pracowników firmy były zakończone sukcesem prace podwykonawcze przy budowie Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Pracownicy firmy Max-Biz Sp. z o.o. wykonali w Świątyni kruchtę, drogę krzyżową oraz pomieszczenia dolnego kościoła – Panteonu Wielkich Polaków.

Dużym przedsięwzięciem wykonanym przez pacowników firmy Max-Biz Sp. z o. o. były prace budowlane przy realizacji ponad 17 tys. m2 Terminala 1 na Lotnisku Chopina w Warszawie. Zadanie to, realizowane w szcególnych warunkach, wymagało od pracownków firmy zarówno fachowości, respektowania wysokich norm, jak również sprostania krótkim terminom wykonania umówionych prac.

Na podstawie zdobytych, pozytywnych doświadczeń – Zarząd firmy Max-Biz Sp. z o. o. postanowił strategicznie wzmocnić Dział Budowlany firmy stawiając w najbliższych latach na intensywny rozwój produkcji cegły silikatowej.

Z okazji rocznicy, gratulujemy Zarządowi firmy Max-Biz Sp. z o. o. dotychczasowych osiągnięć w branży budowlanej oraz życzymy sukcesów w rozwijaniu nowej gałęzi działalności produkcji silikatów.

Dariusz Jankiewicz

Dyrektor Generalny

30 Maja 2019

III Ogólnopolska Konferencja Naukowa DEMIST ’19

W dniu 30 maja 2019 r. Pan Dariusz Jankiewicz – Prezes Zarządu firmy Max-Biz Sp. z o.o. na zaproszenie organizatorów wziął udział w III edycji ogólnopolskiej konferencji naukowej DEMIST – Digital Econjomy Management, Innovation, Society & Technology, która odbyła się w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Techgnologii Politechniki Warszawskiej w Warszawie.

Tegoroczne spotkanie przedstawicieli świata nauki, biznesu i administracji było okazją do zapoznania się Zarządu firmy Max-Biz Sp. z o. o. z najważniejszymi kierunkami zmian na rynku technologii cyfrowych oraz do udziału w dyskusji panelowej, m. in. na temat regulacji, perspektyw oraz zastosowania blockchain w praktyce.

Więcej informacji na stronach internetowych konferencji tutaj

Dariusz Jankiewicz

Dyrektor Generalny

29 Kwietnia 2019

W imieniu Zarządu spółki Max-Biz Sp. z o. o. składam podziękowanie za umożliwienie przedstawicielom spółki odbycie owocnej wizyty biznesowej w zakładach SLS Group „KvarcMelProm” w Republice Białoruś w dniach 29 i 30 kwietnia 2019 r.

Na ręce Pana Ambasadora pragnę podziękować pracownikom Wydziału Konsularnego Ambasady Republiki Białoruś w RP za niezwykłe zaangażowanie, pomoc oraz przygotowanie wymaganych dokumentów uprawniających do odbycia podróży służbowej.

Dariusz Jankiewicz

Dyrektor Generalny

29 Kwietnia 2019

W dniach 29 i 30 kwietnia 2019 r. Zarząd spółki Max-Biz Sp. z o. o. wraz z pracownikami odpowiedzialnymi za działalność funkcjonującej w ramach spółki Agencji Pracy uczestniczył w spotkaniach biznesowych na terenie Republiki Białoruś w Brześciu oraz innych miejscowościach których celem było pozyskanie pracowników na własne potrzeby, jak i potrzeby firm współpracujących w zakresie Agencji Pracy.

16 Kwietnia 2019

Dyrektor Generalny naszej firmy Pan Dariusz Jankiewicz spotkał się w siedzibie spółki PKP Cargo S. A. z przedstawicielami największego w Polsce przewoźnika w kolejowym transporcie towarowym. Celem spotkania było omówienie warunków współpracy pomiędzy firmą Max-Biz Sp. z o. o. a spółką PKP Cargo S. A. w zakresie przewozu cegły silikatowej. W najbliższych dniach będą prowadzone konsultacje robocze zmierzające do wynegocjowania najkorzystniejszych warunków umowy. Podpisanie umowy będzie dla firmy Max-Biz Sp. z o. o. milowym krokiem, który umożliwi dystrybucję dużych partii towaru nawet w najodleglejsze regiony naszego kraju

27 Marca 2019

Dyrektor Generalny firmy Max-Biz Pan Dariusz Jankiewicz składa podziękowanie CEO firmy ARIA S.A. Panu Dariuszowi Lewandowskiemu za zaproszenie na wyjątkowe spotkanie, które odbyło się w dniu 27 marca br. w budynku ZŁOTA 44 w Warszawie.
Przygotowane z najwyższym profesjonalizmem spotkanie, dzięki rozległej wiedzy i niespotykanemu talentowi prowadzącego pozwoliło uczestnikom zapoznać się z innowacyjną technologią budowlaną SYSTEMEM 3E, która  niewątpliwie zrewolucjonizuje proces budowy domów jednorodzinnych nie tylko w Polsce.
W imieniu pracowników firmy Max-Biz wyrażam uznanie dla twórców SYSTEMU 3E stanowiącego w całości polski produkt, a Panu Dariuszowi
Lewandowskiemu życzę dalszych wybitnych dokonań na stanowisku CEO firmy ARIA S.A .

12 Lutego 2019

Firma rozpoczęła montowanie kilkuset instalacji solarnych w województwie lubelskim.

18 Grudnia 2018

Przedłużenie umowy z Business Magazine

Informujemy, że w grudniu bieżącego roku firma Max-Biz przedłużyła umowę z miesięcznikiem Business to Business Magazine dotyczącą usług reklamowych oraz sponsorowania naszych artykułów.

10 Grudnia 2018

Z przyjemnością oraz niekrytą dumą informujemy, że jeden z naszych kluczowych współpracowników – Pan Jakub Tomczak uzyskał stopień doktora nauk ekonomicznych w dziedzinie nauk o zarządzaniu Politechniki Warszawskiej Wydziału Zarządzania. Panu Doktorowi życzymy sukcesów w rozwoju kariery naukowej oraz zawodowej.

25 Września 2018

Z duża przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy wdrożenie ISO 29990 : 2010
Numer certyfikatu 25/09/2018/TS/WA/535/10

10 Września 2018

Nabazie doświadczeń w pracy z pracownikami zbudowaliśmy dział szkoleń zawodowych który rozrosł się do wielkości samodzielnego działu szkoleń, z tego powodu zdecydowaliśmy się na złożenie wniosku o wydanie certyfikatu ISO 29990:2010.

6 Września 2018

Dyrektor generalny Dariusz Jankiewicz odebrał wdrożenie technologi kryptograficznej(Certyfikat SSL) opierającej sie na blockchain’ach do zabezpieczenia stron internetowych na naszych serwerach. Dzięki użyciu klucza publicznego i prywatnego oraz szyfryzacji danych, Certyfikat SSL jest w stanie chronić nasze dane przed innymi użytkownikami sieci.

29 Sierpnia 2018

Spotkanie z partnerami firm transportowych z Kijowa w siedzibie Zagraniczne Biuro Handlowe w Kijowie Polska Agencja Inwestycji i Handlu

S.A.Kozhumiatska str. 14 B 04071, Kyiv

28 Sierpnia 2018

Polsko – Ukraiński rejs rzeką Dniepr. To niezwykłe wydarzenie jest spotkaniem przedstawicieli wiodących polskich i ukraińskich firm podczas malowniczej podróży statkiem. Celem biznes-rejsu jest przedstawienie najważniejszych kierunków współpracy obu krajów oraz integracji polskiego i ukraińskiego biznesu. Przedstawimy państwu aktualny potencjał inwestycyjny, Polski i Ukrainy

10 Lipca 2018

Wyjazd do Kijowa. Spotkanie Dyrektora Generalnego firmy Max-Biz, Pana Dariusza Jankiewicza z Kierownikiem firmy Zagraniczne Biuro Handlowe Pan Karol Kubica.

26 Czerwca 2018

Firma podjęła decyzję o zwiększeniu powierzchni biurowych i w związku z tym przeniosła się pod nowy adres siedziby: Warszawa, Ul. Bieżuńska 1

24 Maja 2018

Spółka otrzymała certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia uprawniający do świadczenia usługi pracy tymczasowej

30 Marca 2018

Zarząd spółki podjął decyzję o poszerzeniu działalności i stworzeniu działu Agencja Pracy

19 Grudnia 2017

Rada nadzorcza spółki podjęła decyzję o nawiązaniu współpracy z firmami Ukraińskimi w 2018 roku. Celem jest działania jest rozszerzenie sieci kontaktów międzynarodowych oraz zwiększenie możliwości sprzedażowych.

31 Października 2017

Firma Max-Biz ubiega się o dotację z środków unijnych na stworzenie produktu MKS-MAX-BIZ( mini-komputer do samochodu). Celem otrzymania dotacji jest stworzenie linii produkcyjnej mini-komputera. Wartość projektu: 1 677 105zł

26 Października 2017

Firma Max-Biz Sp. Z O.O. podpisuję umowę o współpracy z firmą Orkanika Sp. Z O.O., której celem jest zakup Mini-Komputerów do samochodu.

20 Października 2017

Otrzymanie opinii o innowacyjności produktu MKS-MAX-BIZ( mini-komputer do samochodu) wydanej przez przez prof. zw. Dr hab. inż. Jerzego Lewandowskiego Politechniki Łódzkiej

1 Sierpnia 2017

Podpisanie umowy o wynajęciu magazynów produkcyjnych na potrzeby produkcji oraz sprzedaży wyrobów silikatowych. Ostrowiec Świętokrzyski